Velká zimní Sada (55x45, 35x35 a 25x25cm)

Sada obsahuje tyto 3 zimní plátnobalkovské machry:

Koláčnici Miskózní (25x25cm), do které jednoduše zabalíte kus koláče, vdolečky, nebo Honzovy buchty na výlet. Jste vyznavači půlky krajíce chleba či půl rohlíku na svačinu? Slečna Miskózní je tu právě pro Vás.  Ovocné svačinky Koláčnici milují, zachovává totiž jejich svěžest a šťavnatost i při pokrájení. S lehkostí jí vlastní přikryje Koláčnice běžnou misku či menší talíř. Úžasně se postará o kus sýru, který bude v její náruči tak dobrý, jako nikdy předtím. Tato světoběžnice s přehledem zabalí zubní kartáček a tuhé mýdlo třeba na cestu kolem světa. Jako správná dáma miluje květiny. Když do ní vložíte vlhký hadřík, zachová řezané květiny čerstvé i na cestě. A voda zůstane kde má - u stonku.

Hraběte Sváčulu (35x35 cm), před kterým se každé pořádné sváče podlamují kolena, hravě si s ní totiž poradí a z(a)balí téměř jakoukoliv;). Máte půlku chleba, menší bagetu nebo 2 rohlíky? Šup s nimi do tohoto ubrousku! Přikryje větší talíř i mísu a schováte do něj opravdu velký kus sýra. Potřebujete nechat vykynout těsto? Přikryjte mísu s těstem tímto ubrouskem a těsto kyne jedna radost. Houskový i bramborový knedlík pan hrabě udrží úžasně svěží. Jednoduše z něj vyrobíte obálkovou kapsu vhodnou na svačinu nebo tajné dopisy milenkám. Jste na výletě a potřebujete rychle mističku na vodu, oříšky nebo třeba na lesní ovoce? Poskládejte si svou vlastní, pan Hrabě Vám i tentokrát galantně přispěchá na pomoc.

Chlebmajstra (45x55cm), který Vám řekne jak na to, když chcete mít chleba nebo rohlíky dlouhodobě čerstvé a nevysušené! Celý houskový knedlík hravě zabalí stejně jako maxi bagetu, nebo šest až sedm houstiček/rohlíků. Vychladlý plech nebo pekáč s buchtama přikryje celým svým tělem tak, že chutnají jako čerstvě upečené ještě dlouho. On je totiž opravdu totálně na plech! Nestačí Vám na svačinu střední obložená bageta, ale chcete si dát pořádnou velkou, poctivou? Žádný problém! Chlebmajstr ji zabalí dřív než byste řekli švec! Svůj život nasazuje v boji proti proti osychání, okorání a útokům hmyzu na velkých tácech s jídlem přichystaných pro návštěvy. Chcete si ještě před návštěvou přichystat pizzu, nebo jiné jídlo na plech, abyste ho večer jen rychle vložili do trouby? Přikryjte ho Chlebmajstrem a zůstane svěží.

Suroviny: Bio-bavlna, Bio jojobový olej, pryskyřice, včelí vosk

Varianty: Zimní ptáčci, vločky, nebo kombinace. Vámi požadovaný vzor prosím uveďte u objednávky v poznámce.

Certifikováno Státním zdravotním ústavem pro styk obalu s potravinami.

543,00 Kč
Please select variants first